No. 14

emocje po zabawie opadły, niestara próbuje trzeźwo patrzeć na rzeczywistość. naprawdę trudno jej jest się odnieść do zaistniałych sytuacji bez emocji. motylków w brzuchu nie było. w końcu nic dwa razy się nie zdarza… wesele z sierpniowym było jednak niezłą opcją. choćby po to, by uświadomić sobie właśnie to, że nic się nie powtórzy idealnie… i przekonać, że naprawdę nie rozumie mężczyzn.
sierpniowy przez pierwsze pół imprezy sprawiał wrażenie, że bawi się naprawdę dobrze. mimo umęczenia disco polo, ale to i niestara cierpiała z tego powodu. po prostu nie jest to ten rodzaj muzyki, który porywałby ich na parkiet od razu, jak tylko usłyszą pierwsze dźwięki. druga połowa imprezy przebiegała pod znakiem gonitwy myśli niestarej. w końcu niekomfortowo jest się bawić, kiedy ma się wrażenie, że osoba towarzysząca unika kontaktu fizycznego i nie dotyka w tańcu. niestara jest wyczulona na te bodźce, bardzo. dotyk, choćby muśnięcie dłoni, jest dla niej niesamowicie ważny. stąd biegające po głowie pytania dlaczego? co znowu zrobiła nie tak? o co chodzi?
oczywiście pytania zadawała sobie wtedy, dziś ma na to kilka teorii. zabawy nie ułatwiał fakt, że był tam też tenże, zmęczony i zdołowany. i jako, że zawsze w takich sytuacjach włącza się w niej tryb superbohaterki, to oczywiście się tym przejmowała, pewnie za bardzo i sierpniowy skapitulował. no i oczywiście, kiedy usłyszała dziwne zdanie to oczywiście zaczęła je rozkładać na czynniki pierwsze. dokładając do tego zdania obojętność, jaką obdarzał ją tenże, po przyjęciu faktu, że z sierpniowym pójdzie na wesele – katastrofa gotowa.

jakie to jest cholernie irytujące, że im bardziej ktoś obojętny, tym bardziej jest on pociągający…

tyczy się to zarówno jednego, jak i drugiego.

i pozostając wierną zdaniu wypowiedzianemu, kiedy tańczyła z tymże, codziennie sobie powtarza: baby są jakieś głupie. tak, oczywiście przytaknął.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s