No. 24

niestara w nowej pracy odkrywa, że domeną dzisiejszych czasów jest brak czasu. i brak weny do pisania. jednak po tak długim czasie nieodzywania ma kilka przemyśleń, które musi uzewnętrznić.

po pierwsze, kobiety są mistrzyniami komplikowania sobie życia. jednak mają nadzieję, że może tym razem prawy sierpowy od życia ich nie powali. niestara w duchu szepcze sobie oby, oby, oby… ale może powroty na stare śmieci też wychodzą na dobre?

po drugie, kobiety dla mężczyzn są w stanie znieść wiele bólu. nie oszukujmy się, to całe malowanie się, depilowanie nóg woskiem, skubanie brwi, chodzenie w szpilkach tak naprawdę nie są dla nas samych, ani dla innych kobiet, tylko dla tych „samców alfa”. to znaczy, fajnie też jest mieć dla kogo to wszystko znosić, ale… ten wosk chociażby, może i dłużej odrastają te włosy na nogach, skóra wygląda jakoś lepiej. nie no serio. z każdym oderwanym plastrem niestara zadaje sobie pytanie kobieto, czemu sama siebie okaleczasz?! także ten, może ktoś wie dlaczego?

po trzecie, jak to dobrze mieć przyjaciół! jejku! niestara naprawdę jest pod tym względem szczęściarą i każdego dnia dziękuje za nich wszystkich. choć definicja przyjaźni nadal jest dość krucha, to widzi to raczej w praktyce. [edit: w sumie ten punkt powinien być pierwszy, ale już niech to zobrazuje ten wewnętrzny chaos myśli w głowie niestarej, który wywołują plastry do depilacji ;P]

i… albo niestara nie chce pamiętać o różnych rzeczach, albo w przypływie jesiennej depresji i przeżywania swojej beznadziei wróci do tego, co ją trapiło przez miesiące, na pewno teraz cieszy się życiem i próbuje nowych doświadczeń.

jest dobrze! tak!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s